Strona główna » NICI » Nici metalizowane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

ZESTAW NICI METALIZOWANYCH SILVA 30 – 3 KOLORY

20,99 

ZESTAW NICI SILVA 30 - struktura nici jest kompilacją nici poliestrowej z oplotem nici poliestrowej metalizowanej. Dekoracyjny charakter nici SILVA 30 sprawia, że znajdzie ona zastosowanie w wielu rodzajach prac rękodzielniczych. Doskonale nadaje się także do haftu ręcznego i maszynowego.

  • 100% poliester metalizowany
  • 150 m, 360 dtex

ZESTAW NICI METALIZOWANYCH SILVA 40 – 7 KOLORÓW

48,99 

ZESTAW NICI SILVA 40 to gładka, jednolita nitka o dużym połysku. Jej dekoracyjny charakter sprawia, że SILVA 40 znajdzie zastosowanie w wielu rodzajach prac rękodzielniczych. Doskonale nadaje się także do haftu ręcznego i maszynowego.

  • 62% poliamid, 38% poliester metalizowany
  • 250 m, 200 dtex

NICI METALIZOWANE SILVA 40

7,99 

SILVA 40 to gładka, jednolita nitka o dużym połysku. Jej dekoracyjny charakter sprawia, że SILVA 40 znajdzie zastosowanie w wielu rodzajach prac rękodzielniczych. Doskonale nadaje się także do haftu ręcznego i maszynowego.

  • 62% poliamid, 38% poliester metalizowany
  • 250 m, 200 dtex

NICI METALIZOWANE SILVA 30

7,99 

SILVA 30 - struktura nici jest kompilacją nici poliestrowej z oplotem nici poliestrowej metalizowanej. Dekoracyjny charakter nici SILVA 30 sprawia, że znajdzie ona zastosowanie w wielu rodzajach prac rękodzielniczych. Doskonale nadaje się także do haftu ręcznego i maszynowego.

  • 100% poliester metalizowany
  • 150 m, 360 dtex

NICI METALIZOWANE DMC DIAMANT

13,99 
Nici DIAMANT renomowanej firmy DMC.Nić DMC DIAMANT jest idealna do haftu i frywolitki. Doskonale odpowiada potrzebie miękkości, wytrzymałości oraz pokrycia materiału. Może być używana na każdym rodzaju tkaniny. Jeden kosmyk nici jest jak 2 kosmyki Muliny przez co łatwiej się wyszywa. Może być używana pojedynczo jak i podwójnie.

NICI METALIZOWANE TITOLO maszynowe

10,99 

Nici metalizowane TITOLO - Te cienkie i efektowne nici nadają się do haftowania, szycia maszynowego jak i ręcznego. Nadają blask i upiększą każdą robótkę.

NICI METALIZOWANE ZLATKA

9,99 
Nici metalizowane ZLATKA - Nici przeznaczone do haftu ręcznego, a także do szydełkowania drobnych elementów ozdobnych.

Nici METALIZOWANE CIENKIE LUREX

1,99 
Nici metalizowane stosuje się do wykonywania efektownych aplikacji. Nadają się do dekoracji, haftu, efektownego wykańczania robótek i różnego rodzaju ozdób świątecznych.